Gabinet fizjoterapii i masażu

Czym się zajmujemy? Mówiąc w skrócie – leczymy ludzi. Pomagamy zwiększyć zakres ruchomości i polepszyć ogólny stan zdrowia. Specjalizujemy się w zwalczaniu bólów kręgosłupa, stawów i głowy. Nasi pracownicy to fizjoterapeuci, dla których praca z ciałem jest prawdziwą pasją. A nasi pacjenci to osoby świadomie dbające o swoje zdrowie jako o najwyższą wartość.

 

Leczymy:

Bóle głowy i karku
Bóle kręgosłupa (rwa kulszowa, dyskopatia, itp.)
Bóle i choroby zwyrodnieniowe stawów
Wady postawy
Bóle i przeciążenia mięśniowe
Łokieć tenisisty, golfisty, ostroga piętowa, cieśń nadgarstka,kontuzje sportowe
Problemy uroginekologiczne (nawracające zapalenia pęcherza, po operacjach ginekologicznych,po porodzie)

 

Stosowane techniki

Podczas stosowanego leczenia łączymy wiedzę naukową z mniej konwencjonalnymi metodami. Wykorzystujemy między innymi terapię czaszkowo-krzyżową, masaż tkanek głębokich, manipulację wisceralną, pinopresurę, taping i igłoterapię. Profesjonalny masażysta wykonuje również zabiegi modelujące, między innymi masaż leczniczy bańką chińską. Prowadzimy indywidualne ćwiczenia z pacjentami, a każdego, kto trafi do naszego gabinetu, traktujemy wyjątkowo podczas całego okresu leczenia.

 

O Gabinecie

Nasz gabinet fizjoterapii i masażu „Projekt Masaż” jest tworzony przez ludzi, którym przyświeca ta sama misja. Chcemy skutecznie leczyć ludzi, a także zwiększać świadomość z zakresu zdrowia, fizjoterapii, masażu i sportu. Właśnie dlatego prowadzimy blog, na którym dzielimy się swoją wiedzą z czytelnikami i widzami. Na swojej drodze nieustannie spotykamy wyjątkowych ludzi, którzy chcą dbać o swoje ciało i zdrowie – a my pragniemy im w tym pomóc.

Jesteśmy zwolennikami zasady, że lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego stawiamy na profilaktykę. Jeżeli czujesz się dobrze, a chciałbyś czuć się jeszcze lepiej, osiągać lepsze wyniki sportowe i mieć większą kontrolę nad swoim ciałem to zdecydowanie powinieneś nas odwiedzić.

Nasz gabinet masażu i fizjoterapii znajduje się na warszawskim Mokotowie. Łatwo dojedziesz do nas komunikacją i samochodem.

Warszawa, Miłobędzka 17
+ 48 516 624 398
projektmasaz@projektmasaz.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 09:00 – 20:00

Zapisz się na wizytę

Potrzebujesz pomocy specjalisty?

Pozwól nam pomóc sobie i swojemu ciału. Do zobaczenia!