Może by tak rzucić wszystko i nauczyć się masażu klasycznego?

Wpisując w popularnego googla frazę masaż, jesteśmy bombardowani ogromem rodzajów masażu, placówek, które je wykonują oraz coraz to bardziej egzotycznych odmian zabiegów. Punktem wyjścia do każdego z nich, bez względu czy jest to masaż kosmetyczny, bańką chińską, shantala, ajurwedyjski, tajski, shiatsu czy dowolny inny, jest masaż klasyczny. Jeśli myślisz o pracy w spa, chcesz dojeżdżać do pacjentów w celu niesienia im pomocy, ktoś z Twoich bliskich jej potrzebuje, myślisz o studiach na kierunku fizjoterapia lub chcesz mieć większą świadomość fizjologii i anatomii ludzkiego ciała to wychodzimy wam naprzeciw.

Masaż klasyczny w Projekcie Masaż jest skierowany do ludzi, którzy zastanawiają się co mogą robić w swoim życiu, może być swoistą inspiracją do podjęcia dalszych działań ukierunkowanych w tym kierunku, może być doskonałym uzupełnieniem wiedzy który na studiach została przekazana w stopniu minimalnym. Jeśli jesteś studentem, trenerem personalnym, kosmetyczką, przybyszem z obcej planety a przede wszystkim osobą pełnoletnią której kiedykolwiek w głowie kołatały słowa masaż, nasze kursy masażu wydają się być idealną opcją dla Ciebie.

Anatomia, fizjologia, kameralne grupki, swobodna atmosfera i wiedza przekazywana w sposób rzetelny i prosty są niepodważalnymi argumentami, które mogą skierować Twoje kroki na nasz kurs, może dzięki niemu zainteresujesz się zyskującymi coraz większą popularność kursami Masażu Tkanek Głębokich (MTG) lub Terapii Punktów Spustowych (TPS) do których przystąpienia przepustkę stanowi Masaż Klasyczny.

Zapraszamy też do przeczytania wcześniejszej notki - Jak rozpocząć swoją przygodę z masażem? TUTAJ

ZAPISY

Pozdrawiamy i mamy nadzieję do zobaczenia!

Ekipa Projekt Masaż

Podobne wpisy

Potrzebujesz pomocy specjalisty?

Pozwól nam pomóc sobie i swojemu ciału. Do zobaczenia!