O nas

W naszym gabinecie fizjoterapii i masażu pracują prawdziwi pasjonaci pracy z ciałem.

Na co dzień zajmujemy się problemami bólowymi kręgosłupa, głowy oraz innych stawów. Zwiększamy zakres ruchomości i poprawiamy stan zdrowia. W dużym skrócie, skutecznie leczymy ludzi.

Nasi pacjenci to osoby dbające o swoje ciało i zdrowie, ponieważ wiedzą, że jest to najważniejsze, a my im w tym pomagamy.

Jeśli masz do nas jakiekolwiek pytania - pisz śmiało! team
Patryk S.

Patryk S.

Fizjoterapeuta z wykształcenia, masażysta z zamiłowania. Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, uczestnikiem licznych szkoleń z zakresu masażu, terapii manualnej, a także studentem Akademii Osteopatii. W gabinecie Projekt Masaż zajmuję się przede wszystkim pacjentami z problemami narządu ruchu łącząc podejście naukowe z metodami mniej konwencjonalnymi. W swojej pracy wykorzystuję przede wszystkim Masaż Tkanek Głebokich, manipulacje stawowe, terapię wisceralną oraz pinopresurę. W wolnym czasie bacznie obserwuję nowe media i rozwój internetowego video, które staram się połączyć z tym co lubię najbardziej czyli fizjoterapią i masażem, stąd Projekt Masaż.

 

Maciek

Maciek

W mojej pracy najważniejszy jest człowiek i to jemu poświęcam najwięcej uwagi. Interesuje mnie zarówno ludzka anatomia i fizjologia jak i aspekty emocjonalne i duchowe, których nie sposób traktować z osobna. Najczęściej pracuję z osobami, które skarżą się na bóle i zawroty głowy, nadmierny stres, zaburzenia funkcjonowania zmysłów, dolegliwości trzewne związane z zaburzeniami trawienia i wzdęciami, pacjentami po urazach kominikacyjnych z tzw "Whiplash" i rozmaitymi zaburzeniami neurologicznymi, np. parkinsonizmem czy stwardnieniem rozsianym.
Ukończyłem studia doktoranckie w zakresie nauk o zdrowiu, oraz studia magisterskie z fizjoterapii. W gabinecie Projekt Masaż zajmuję się leczeniem z wykorzystaniem subtelnych form terapeutycznych, takich jak Terapia Czaszkowo-Krzyżowa, Wisceralna (narządów wewnętrznych) czy Masaż Tkanek Głębokich. Czas poza gabinetem poświęcam głównie na aktywność fizyczną oraz dalszą naukę na szkoleniach podyplomowych i drugim kierunku studiów doktoranckich. 

 

Patryk W.

Patryk W.

Fizjoterapeuta i technik masażysta, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Praca z ludzmi daje mi niesamowitą radość. Codziennie stawiam przed sobą nowe wyzwania na drodze rozwoju. W gabinecie zajmuję się leczeniem urazów narządu ruchu, ostrymi i przewlekłymi zespołami bólowymi, problemami o podłożu stresowym, terapią stawów skroniowo-żuchowych, obrzęków i stanów zapalnych.  W tym celu wykorzytuję techniki masażu tkanek głębokich, masażu powięziowego, poprzecznego, pinopresury oraz terapi manualnej i igłoterapii. "Wybierz pracę ktorą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu". W wolnych chwilach zaczytuje się w książkach, oglądam filmy i podróżuje.

 

 

Monika

Monika

Fizjoterapeutka, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W gabinecie łączę wiedzę zdobytą na wielu szkoleniach pracując najczęściej z pacjentami bólowymi oraz z urazami narządu ruchu. Wśród moich zainetresowań jest też fizjoterapia uroginekologiczna.  Zajmuję się również zabiegami modelującymi m.in. masaż bańką chińską. Prowadzę szkolenia z zakresu masażu klasycznego, relaksacyjnego i modelującego. Wolne chwile spędzam z książka, serialem oraz praktykując jogę i airyogę.

 

Marcin

Marcin

Fizjoterapeuta, absolwent Bydgoskiego Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera. Aktualnie student osteopatii na FICO Osteopathy Academy w Warszawie. Wychodzi z założenia, że nie ma jednej słusznej metody leczenia problemów występujących w ludzkim ciele, stąd stale poszerza swoje umiejętności,
uzupełniając swój „worek z narzędziami”. W swojej praktyce wykorzystuje przede wszystkim metody, które są
skuteczne i efektywne, co maksymalnie skraca czas powrotu do pełnej sprawności, głównie
korzystając z technik osteopatycznych, masażu tkanek głębokich, terapii wisceralnej oraz igłoterapii.

 

Marta

Marta

 Jestem w trakcie studiów magisterskich na kierunku fizjoterapii. W Gabinecie Projekt Masaż odpowiedzialna jestem za bezpośredni kontakt z pacjentem. Każda osoba, która do nas trafi traktowana jest wyjątkowo, nie tylko w gabinecie, ale podczas całej swojej drogi. W wolnym czasie interesuje się behawiorystyką zwierząt oraz czytam kryminały.

 

Grzesiek

Grzesiek

 Jestem Absolwentem AWF-u Kraków na kierunku fizjoterapia oraz szkoły policealnej TEB Edukacja jako technik masażysta. To czym zajmuję się na co dzień łączy pracę manualną z odpowiednio dobranym treningiem. W codziennej pracy wykorzystuję głównie Masaż Tkanek Głębokich, który bardzo dobrze sprawdza się u zawodników Akademii Sportu Progres Kraków, których jestem terapeutą. Poza pracą, postrzegany jestem jako pozytywnie zwariowana osoba, której nigdy nie schodzi uśmiech z twarzy, co z kolei przekłada się na lepsze kontakty interpersonalne z ludźmi.

 

Bongo

Bongo

Szkielet – anatom, uczestnik szkoleń i sympozjów, dobry duch gabinetu. Najbardziej kościsty model świata, Mr. Olympia wśród chudzielców. Nie przepadam za jedzeniem z powodu braku jelit, ale na szczęście nie dokucza mi katar. Jestem gwiazdą wśród szkieletów, mam nawet swój fanpage na Facebooku.

 

 

Potrzebujesz pomocy specjalisty?

Pozwól nam pomóc sobie i swojemu ciału. Do zobaczenia!