Punkty spustowe

Kurs Terapii Punktów Spustowych (TPS) to świetna metoda do pracy z układem narządu ruchu. Jest to idealne uzupełnienie Masażu Tkanek Głębokich, Rozluźniania Mięśniowo Powięziowego czy innych form manualnego leczenia tkanek miękkich. Aby skutecznie pracować z punktami spustowymi należy rozumieć procesy ich powstawania, a także znać skuteczne metody do pracy z nimi.

Omawiane zagadnienia

Podczas szkolenia dowiesz się czym są i jak powstają punkty spustowe oraz podszkolisz swoją palpację - niecenioną w codziennej praktyce fizjoterapeuty i masażysty. Dzięki zdobytym informacjom nauczysz się jak lokalizować problematyczne obszary ciała pacjenta, które są przyczyną jego dolegliwości, a nie samym skutkiem przez co Twoja terapia będzie miała długotrwałe efekty.

Formuła kursu

Kurs terapii punktów spustowych składa się z 20 godzin dydaktycznych podzielonych na 2 dni. Po zakończonym szkoleniu otrzymasz skrypt oraz certyfikat.

Umiejętności zdobywane podczas kursu

Nauczysz się pracować na wielu strukturach mięśniowo-powięziowych, a także dowiesz się jak łączyć Terapię Punktów Spustowych z innymi metodami terapeutycznymi. Dzięki poznanym technikom wzbogacisz swój warsztat do pracy z pacjentem.

Lista najbliższych kursów i warsztatów

Brak wyników.

Potrzebujesz pomocy specjalisty?

Pozwól nam pomóc sobie i swojemu ciału. Do zobaczenia!