Być może obiło Ci się o uszy, że od 2017 roku wystartowaliśmy z Summer Camp by Projekt Masaż. Jest to aktualnie coś najlepszego co możemy zaoferować z naszej szkoleniowej oferty. Chciało by się napisać, że jest to po prostu starannie dopracowany kurs w ładnym miejscu, z dobrym jedzeniem i załadowanym grafikiem od rana do wieczora. Nocne warsztaty, integracje, wspólne saunowanie, siatkówka, kąpiele w jeziorze i poranne treningi, ale jest to zdecydowanie coś więcej i nawet ciężko to opisać... Mało kto też to zrozumie nie będąc tam i nie znając nas. Zresztą zobaczcie sami.

Materiał z ostatniego Summer Campa(MTG). Tak właśnie było!

 

W tym roku ponownie postanowiliśmy zorganizować dwa wyjazdy tego typu. 

Pierwszy trochę "tradycyjnie", gdzie głównym narzędziem jest Masaż Tkanek Głębokich w ujęciu klinicznym, z dużo większą ilości palpacji, która będzie przeplatała całe szkolenie. Jest to 8 dni konkretnej dawki wiedzy, dzięki której po zakończonym kursie na pewno poradzisz sobie z wieloma problemami swoich pacjentów. O masażu Tkanek Głębokich dowiesz się więcej w TUTAJ!

Drugi kompletnie inny, bo w roli głównej Terapia Nerwowo-Mięśniowa z Diagnostyką Funkcjonalną. Z doświadczenia wiemy, że będzie to coś mega dobrego. Zobacz TUTAJ jaki jest plan na Terapię Nerwowo-Mięśniową. 

Oba wyjazdy łączy miejsce i będzie to Zagroda Ojrzanów w Ojrzanowie, około 40 km od Warszawy. Prowadzący, czyli Patryk (ja) i Maciek, czas trwania 8 dni i cena 3700(MTG)/4400(TNM). Cena obejmuje wszystko (szkolenie, noclegi, wyżywienia, atrakcje, materiały szkoleniowe, certyfikaty, wspomnienia, pamiątki). Wystarczy, że dojedziesz na miejsce :)

 

  

Materiał z ostatniego Summer Campa(TNM). 

 

Oba szkolenia przewidujemy na 28 osób i oficjalne zapisy rozpoczęły się dziś (8 listopada) TUTAJ.

Masaż Tkanek Głębokich  - 6-14 lipca 2020
Terapia Nerwowo-Mięśniowa z Diagnostyką Funkcjonalną - 3-11 sierpnia 2020

Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać.

 

Pozdrawiam
Patryk  Sobotka 

Podobne wpisy

Potrzebujesz pomocy specjalisty?

Pozwól nam pomóc sobie i swojemu ciału. Do zobaczenia!