KONKURS! Wygraj miejsce miejsce na kursie Masaż Tkanek Głębokich.

Tak jak obiecaliśmy – ogłaszamy konkurs w którym możecie wygrać uczestnictwo w naszym flagowym sześciodniowym kursie Masaż Tkanek Głębokich. Więcej o nim dowiecie się tutaj. Na domiar dobrego, mamy aż trzy miejsca, po jednym w każdym mieście (Warszawa, Kraków, Kolbuszowa) do wręczenia dla trzech szczęściarzy, którzy najlepiej wykażą się w zadaniu, które dla Was przygotowaliśmy. Wartość każdej nagrody to 1500 zł, więc jest o co walczyć :) Zasady konkursu są wyjątkowo proste, a jedyne co ogranicza Was przy wykonaniu zadania to horyzont wyobraźni!

Projekt Masaż od zawsze zajmuje się zdrowiem. Oczywiście głównie poprzez propagowanie masażu i fizjoterapii, ale jesteśmy głęboko przekonani o skuteczności wsparcia naszych organizmów przez różne inne naturalne metody oraz szeroko pojęty zdrowy lifestyle. Dlatego chcemy, żebyście pokazali nam (tekst, zdjęcie, film, cokolwiek),

Co naturalnego robicie dla zdrowia – swojego lub Waszych pacjentów i klientów?

Forma dowolna, wybierzemy trzy naszym zdaniem najciekawsze pomysły i nagrodzimy ich autorów (bądź osoby przez nich wskazane) po jednym miejscu na szkoleniach MTG – by do swoich metod mogli włączyć najskuteczniejszą metodę masażu leczniczego.

Konkurs trwa od 22 Kwietnia do 5 Maja. Dzień po zakończeniu konkursu ogłosimy zwycięzców na naszym profilu na Facebooku oraz na blogu.

 Jak wziąć udział w konkursie?

Swój pomysł zamieść w formie komentarza pod grafiką konkursową TUTAJ. Jeśli chcecie, by nagroda trafiła w ręce kogoś z Waszych przyjaciół – co jest niezwykle miłym gestem – oznaczcie tę osobę w swoim konkursowym komentarzu. Oczywiście dopiszcie też którą kursową lokalizacją jesteście zainteresowani (jeden komentarz-jedna lokalizacja).

Do wygrania miejsca na poniższych kursach:

Warszawa, 17-22.05 (kurs intensywny)Kolbuszowa, 17-19.06 i 29-31.07 (kurs modułowy), Kraków, 19-24.07 (kurs intensywny)

Czekamy na Wasze propozycje!

 

PS. Jeżeli tak się złoży, że nie wygrasz to możesz wziąć udział w jednym z naszych kursów. Gwarantujemy, że będzie to jedna z Twoich lepszych inwestycji, bądź lepszych decyzji w życiu.

Warszawa, 17-22.05 (kurs intensywny)

Kolbuszowa, 17-19.06 i 29-31.07 (kurs modułowy)

Pisz (mazury), 5-10.07 (kurs intensywny)

Kraków, 19-24.07 (kurs intensywny)

Lublin, 6-11.09 (kurs intensywny)

Szczecin, 20-25.09 (kurs intensywny)

Do zobaczenia!

Patryk i Maciek

 

Podobne wpisy

9-09-2020

Celny strzał w kolano – skąd ten upiorny dźwięk i jak to naprawić?

24-24-2020

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa

6-06-2020

Dołącz do grona świadomych terapeutów! Jest nas już 270.

26-26-2020

Nasz największy i najtrudniejszy projekt. Stań się jego częścią.