Projekt Masaż Summer Camp

Dużo dobrej zabawy i jeszcze więcej nauki, tak w skrócie można opisać nasz nowy wakacyjny projekt. Aż sami nie możemy się doczekać.

Każdy kto choć trochę nas zna, na pewno wie, że lubimy dobrze się bawić. Ta postawa dotyczy nie tylko wolnych piątkowych wieczorów. Tak samo dobrze bawimy się podczas nauki i pracy. Chcemy pokazać Ci, że jedno z drugim może iść w parze i nie jest to nic dziwnego, stworzyliśmy nowy projekt - Summer Camp. Zabierzemy Cię w samo serce Mazur - do miejscowości Piecki leżącej w trójkącie między Mrągowem, Szczytnem i Mikołajkami. Myślisz, że nic się tam nie dzieje? Masz rację. Bo jeszcze nas tam nie ma!

Plan jest prosty. Spotykamy się na miejscu w ośrodku wczasowym. Wspólnie spędzamy  tam całe osiem dni. Będzie to czas wypełniony po brzegi nauką, bo nauczysz się zarówno Masażu Tkanek Głębokich (MTG) i Terapii Punktów Spustowych (TPS) w takim samym wydaniu jak robimy to na standardowych szkoleniach. O tych metodach pracy z ciałem, ich efektywności i wszechstronności możesz poczytać w osobnych artykułach. Jeśli już wiesz jak pracujemy z pacjentami w naszym gabinecie, na pewno zdajesz sobie sprawę jak bardzo wpłynie to na Twoją praktykę i skuteczność leczenia. Jednak, aby lepiej utrwalić tę potężną dawkę wiedzy i nowych umiejętności otrzymasz od nas trzy skrypty, zawierające zdjęcia technik oraz streszczenia części wykładowej naszych szkoleń. Jako bonus wręczymy Ci książkę „Mięśniowo-powięziowe punkty spustowe - diagnostyka, terapia, działanie” obszernie omawiającą zagadnienia z TPS. Cały wyjazd będzie przygotowany tak, abyś bezpośrednio po szkoleniu mógł/a swobodnie pracować technikami masażu tkanek głębokich jak i skutecznie likwidować punkty spustowe. Dodatkowo wniesiesz swoją palpację (umiejętność znajdywania struktur, które chcesz znaleźć) na wyższy poziom, a na pewno zdajesz sobie sprawę jak istotną umiejętnością jest ona w manualnej pracy z pacjentem.

Oczywiści nazwa Summer Camp nie jest przypadkowa, skorzystamy z potencjału wakacji jak tylko się da! Po zajęciach mamy dla Ciebie mnóstwo atrakcji. Spływ kajakowy? Jak najbardziej. Mistrzostwa fizjo/masażystów w plażówce? Proszę bardzo. Safari pełne dzikich zwierząt w Kadzidłowie? Mówisz i masz. Wieczorne ogniska? Obowiązkowo! Chcemy, byś zapamiętał te wakacje i opowiadał o nich wnukom. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by tak się stało. Podejrzewam, że nie masz już wątpliwości co do decyzji o dołączeniu do Summer Camp. Musisz się jednak pospieszyć, część miejsc została już zarezerwowana. Dodatkowo do końca roku obowiązuje niższa cena wyjazdu, dlatego nie warto odkładać zapisów. Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy projektmasaz@projektmasaz.pl. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w wydarzeniu na Facebooku - Projekt Masaż Summer Camp.


To co warto wiedzieć:

Wszystko to będzie miało miejsce na terenie ośrodka wczasowego Piecki nad jeziorem Wągiel.
http://www.owpiecki.pl/

W cenie Summer Camp:
- zakwaterowanie,
- pełne wyżywienie,
- kurs Masaż Tkanek Głębokich + skrypt
- kurs Punktów Spustowych (techniki pozycyjnego rozluźniania) + skrypt i książka
- atrakcje przygotowane specjalnie dla Was
- dobry humor
- niezapomniane chwile

Regularna cena: 3100 zł
Jeżeli zapiszesz się przed końcem roku, płacisz 2800 zł

Zaliczka: 700 zł

*dojazd we własnym zakresie, będzie istniała możliwość odbioru uczestników z Mrągowa.

*całkowity plan wyjazdu zostanie opublikowany po zebraniu wymaganej ilości osób.

Do zobaczenia w lipcu nad jeziorem Wągiel.

Pozdrawiamy Projekt Masaż

PS. Niestety aktualnie nie posiadamy wolnych miejsc na tegoroczny Summer Camp :(

Podobne wpisy

9-09-2020

Celny strzał w kolano – skąd ten upiorny dźwięk i jak to naprawić?

24-24-2020

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa

6-06-2020

Dołącz do grona świadomych terapeutów! Jest nas już 270.

26-26-2020

Nasz największy i najtrudniejszy projekt. Stań się jego częścią.