Marcin Ciecierski

Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta z 5 letnim doświadczeniem w zawodzie. Absolwent bydgoskiego Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera, aktualnie student osteopatii na Still Academy of Osteopathy w Warszawie.

Wychodzę z założenia, że nie ma jednej słusznej metody leczenia problemów występujących w ludzkim ciele. Stale poszerzam swoje umiejętności, otwierając się na nowe koncepcje pracy docierające do nas z różnych stron świata. W swojej praktyce wykorzystuję przede wszystkim metody, które są skuteczne i efektywne, co maksymalnie skraca czas powrotu do pełnej sprawności. Pracuję w koncepcji osteopatycznej, rozszerzając ją o aspekty żywieniowe, psychologiczne oraz emocjonalne. Wychodzę z założenia, że w terapii liczy się dokładna diagnoza i precyzja leczenia, która powinna przebiegać zarówno na poziomie biomechanicznym, jak i biochemicznym oraz psychologiczno-emocjonalnym.

W gabinecie pracuję zarówno z pacjentami dorosłymi zajmując się dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, stawów obwodowych, problemami wisceralnymi, psychosomatycznymi oraz zaburzeniami funkcjonowania autonomicznego układu nerwowego. Zajmuję się także opieką nad kobietami w ciąży, dziećmi w tym również noworodkami.

 

Koszt wizyty to 150 zł

Umów się - gabinet "Bokserska 33"