Dietetyka

Dbamy o Twoje zdrowie pod każdym kątem, dlatego każdego namawiamy do wprowadzenia dobrych nawyków żywieniowych. Czy masz problem z...


... to jesteś w dobrym miejscu!

 


Jeżeli uważasz, że dieta to tylko jedzenie sałatek to musimy koniecznie się spotkać!


Bardzo często spotykamy się z sytuacją, kiedy to co jemy definitywnie nam nie służy. Choć najważniejsze są dobre nawyki, to nasze zmienności genetyczne i czynniki środowiskowe mogą wpływać na to, że nie tolerujemy każdego rodzaju pokarmu jaki lubimy, choć na pierwszy rzut oka może wydawać się zdrowy. W zależności od tego, jak pracują nasze narządy wewnętrzne, oraz od tego czy jesteśmy w jakiś sposób obciążeni chorobami przewlekłymi układu pokarmowego, zaburzeniami hormonalnymi czy immunologicznymi, nasza dieta powinna być urozmaicona o pewne składniki, zaś część z nich powinno się ograniczać. Zazwyczaj po niewielkich zmianach na talerzu pojawiają się ogromne zmiany w samopoczuciu, a nawet naszej masie ciała! 

W naszych gabinetach przykładamy ogromną uwagę do zdrowia w każdym aspekcie. Bywa, że fizjoterapeuta zaleca wizytę u dietetyka w celu zmniejszenia dolegliwości bólowych bądź poprawy wydolności układu nerwowego. Nasi specjaliści będą w stanie ułożyć dla Ciebie odpowiedni plan żywieniowy który pozwoli Ci osiągnąć obrany cel.

 

Nasi specjaliści zajmujący się dietetyką

Gabinet przy ul. Kleszczowej 16

Maciej Duczyński