Grzegorz Mastalerz

Absolwent krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Od samego początku studiów blisko związany z fizjoterapią, dzięki czemu mógł pomagać krakowskim zawodnikom piłki nożnej. Od 4 lat związany z Projektem Masaż angażując się w organizację i asystę w czasie szkoleń z Masażu Tkanek Głębokich i Terapii Nerwowo – Mięśniowej.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w klubach takich jak Prądniczanka Kraków, AP Progress Kraków, Hutnik Kraków. W 2018 razem z reprezentacją w siatkówce kobiet do lat 19 zdobył brązowy medal Mistrzostw Europy w Albanii.

W pracy korzysta z wielu metody terapeutycznych, które poznawał na licznych szkoleniach. Dzięki temu najlepsze elementy z Masażu Tkanek Głębokich, Pinoterapii, Terapii Punktów Spustowych, Terapii Nerwowo- Mięśniowej, może przełożyć na praktykę gabinetową, którą na co dzień prowadzi w Krakowie.

Przy okazji bardzo pozytywnie nastawiony do życia człowiek, którego charakteryzuję się nieschodzącym z twarzy uśmiech. W wolnych chwilach amator piłki nożnej i squasha.