Patryk Sobotka

Fizjoterapeuta

Hej! Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w fizjoterapii "siedzę" już 10 lat i spełniam się w indywidualnej pracy z pacjentami bólowymi, neurologicznymi i ortopedycznym. Od 6 lat prowadzę własną praktykę fizjoterapeutyczną i współtworzę markę „Projekt Masaż”. W swojej pracy staram się rozpatrywać każdy przypadek całościowo, dobierając do tego konkretną metodę terapeutyczną i wiedzę zdobytą na setkach godzin kursów. Wykorzystuje szeroki wachlarz technik: terapię manualną, techniki wisceralne, kinezjologię stosowaną, neurologię funkcjonalną, terapię nerwowo-mięśniową oraz masaż tkanek głębokich. Moje podejście do diagnostyki i leczenia ludzi jest już tak dalekie od klasycznej fizjoterapii, że nie wiem czy mogę nazywać się fizjoterapeutą. W sumie między nami mogę Ci powiedzieć, że bardziej czuję się neuroterapeutą.


Od kilku lat jestem także instruktorem takich szkoleń jak: terapia nerwowo-mięśniowa i masaż tkanek głębokich. Do tej pory w ubu tych szkoleniach wzięło udział ponad 1700 osób. Jako terapeuta, szkoleniowiec i przedsiębiorca staram się łączyć te wszystkie światy w jedną spójną całość. Daje mi niesamowitą satysfakcję i jest moim motorem napędowym do codziennego działania. W wolnym czasie kocham obcować z naturą, ulwielbiam sporty zimowe (chyba snowboard bardziej) oraz wodne, póki co tylko windsurfing. Ostatnio wkręciłem się także we wspinaczkę na ściance.


Dodatkowo od kilku lat jestem YouTubowy twórca i Podcasterem, więc jest szansa, że już się "znamy" przynajmniej jednostronnie. Oczywiście 99%  tego co tworzę, kręci się w tematyce fizjoterapii, masażu, działania naszego ciała, aktywności fizycznej i poprostu zdrowego stylu życia. Ten 1% to podróże.

 

Krótka historia kolana mojej pacjentki.

  

Chcesz poznać mnie jeszcze lepiej? To jest mój pierwszy podcast.

 

Koszt spotkania ze mną w gabinecie to 320 zł, nazwijmy to inwestycją :) W miesiącach czerwiec, lipiec i sierpień jestem dostępny tylko w gabinecie na Bokserskiej 33

Umów się - gabinet "Bokserska 33"
Umów się - gabinet "Kleszczowa 16"