Natalia Brzozowska

Fizjoterapeutka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Moja pasja do fizjoterapii zaczęła się od tańca, który trenowałam przez 10 lat. To dzięki niemu odkryłam, że ruch może pomóc w wielu dolegliwościach układu narządu ruchu. Im więcej zdobywałam wiedzy z zakresu fizjoterapii i zdrowego trybu życia, tym bardziej utwierdziłam się w przekonaniu, że w taki sposób chce pomagać ludziom.

 

Moje podejście pracy z pacjentami opiera się przede wszystkim na diagnostyce oraz zlokalizowaniu przyczyny problemu. Staram się patrzeć na pacjenta globalnie i umieszczać jego problem w szerszym kontekście. Sprawdzam co najbardziej obciąża ciało, a przez to zaburza prawidłowe funkcjonowanie i dążę do tego, aby to wyeliminować. Nie ograniczam się tylko do pracy ze strukturą, ale gdy jest to konieczne, pracuję również nad zdejmowaniem skumulowanego stresu emocjonalnego z ciała przy pomocy kinezjologii energetycznej. 

Zależy mi na edukowaniu i pogłębianiu świadomości pacjenta na temat jego zdrowia. 

Podczas terapii wykorzystuje techniki z zakresu terapii nerwowo-mięśniowej, kinezjologii, pinoterapii, masażu tkanek głębokich i terapii wisceralnej. 

 

W wolnych chwilach poświęcam czas na edukację i pogłębianiu wiedzy na temat zdrowia, aktywność fizyczną oraz praktykę jogi. 

 

Koszt wizyty - 150zł 

Umów się - gabinet "Bokserska 33"