Dorota Kalwajt

Lek. med. Dorota Kalwajt ukończyła Śląską Akademię Medyczną.

Posiada 2 specjalizacje – pierwszą z pediatrii, drugą z rehabilitacji medycznej. 4 lata studiowała medycynę na Akademii Medycznej w Petersburgu. Od ponad 20 lat zafascynowana jest medycyną holistyczną. Pogromczyni stresu w ciele, jedyna instruktorka neurokinezjologii w Polsce. Na kursach na całym świecie stale zgłębia wiedzę na temat wpływu przeżyć i emocji na nasze zdrowie, aby jak najskuteczniej pomagać swoim klientomi dzielić się najnowszymi technikami kinezjologicznymi z kursantami Akademii.

Wieloletnie zainteresowanie kinezjologią i jej metodami testowania procesów w ciele zaowocowało ukończeniem wielu międzynarodowych renomowanych programów, jak m.in.: Pogłębiony Kurs Kinezjologii w Moskwie z kursem instruktorskim International Kinesiology College, kursy Neuroenergetycznej Kinezjologii Hugo Tobara, psychoterapeutycznej kinezjologii oraz kursy z kierunku SIPS Iana Stubbingsa.

Jest licencjonowanym instruktorem metody Touch for Health® „Dotyk dla zdrowia” – jako jedyna osoba w Polsce posiada wiedzę i certyfikat uprawniające do przeprowadzenia wszystkich 4 stopni kursu, oraz kursów neuroenergetycznej kinezjologii Hugo Tobara: „Brain Formatting”, „ Physiology Formatting ”, „Równoważenie wg 5 elementów”, „Metafory czakr”, „Podstawy kinezjologii”. Jest autorką warsztatów nt. emocji nieświadomych i podświadomych, pracy z transgeneracyjnymi programami i wielu innych.

"Jestem przekonana, że każdy z nas ma ogromny wpływ na swoje zdrowie i dlatego uczę tego innych."

Dorota Kalwajt