Barbara Parol

Fizjoterapeutka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku i w Warszawie. Od najmłodszych lat interesuję się budową i funkcjonowaniem człowieka, uwielbiam też wszelką aktywność ruchową. W związku z tym, z nieustannym zachwytem, od ponad 10 lat pracuję z ludzkim ciałem.

 

Praktykę zawodową rozpoczęłam w 2010 roku, pracując w warszawskich przychodniach i gabinetach. Ogromne doświadczenie wniosła też praca w Szpitalu Ortopedycznym w Otwocku - od prostych złamań, skręceń czy rekonstrukcji więzadłowych, po ciężkie urazy wielonarządowe, złamane miednice, amputacje, endoprotezy, rany szarpane etc. Dlatego też najczęściej pracuję z pacjentami po urazach narządu ruchu (także z powikłaniami), po operacjach ortopedycznych, z zespołami bólowymi i przeciążeniowymi, z bliznami.

 

Lubię wyzwania, stawiam na wszechstronny rozwój i stale poszerzam spektrum terapii i metod fizjoterapeutycznych. W swojej praktyce korzystam z wiedzy i umiejętności zdobytych podczas wielu szkoleń, m.in. z Terapii Nerwowo - Mięśniowej (2020), z podyplomowego szkolenia w zakresie badania i terapii manualnej stawów obwodowych i kręgosłupa w International Academy of Orthopedic Medicine (2011- 2015), z Kinesiology Tapingu (2009), czy ze szkoleń dotyczących rehabilitacji osób po urazie rdzenia kręgowego, po amputacjach i innych. 

 

Koszt wizyty - 150 zł

Umów się - gabinet "Kleszczowa 16"
Barbara Parol