Tak się bada kręgosłup

To co udało nam się nagrać z Kamilem to niesamowity sztos. Konkretnie, niespecjalnie długo, merytorycznie, ale nie nudno i przede wszystkim bardzo praktycznie. Za takie materiały niektórzy żądają konkretnych sum. U nas w ramach kanału na YouTube i bloga macie to za darmo. Takie podziękowanie za to, że nas śledzicie i jednocześnie zachęta do spotkań z Kamilem Marachowskim, naszą instruktorską perełką.

Kamil Marachowski jest fizjoterapeutą z Bydgoszczy, osobiście znam go ponad 3 lata i już wtedy wiedziałem, że w przyszłości będziemy coś wspólnie robić. Od ponad roku męczyłem go, aby dla Projekt Masaż stworzył kilkudniowy, przeładowany praktycznymi rzeczami kurs dotyczący pracy z kręgosłupem. Zaczęło się niewinnie od Piątków z Masażem (3 godzinny warsztat), poprzez całodniowe spotkania i wiosną tego roku (2018) wystartowała pierwsza edycja kursu "TERAPIA DYSBALANSU KRĘGOSŁUPA". Do tej pory było ich dosłownie kilka, ale jak znam Kamila i nas to będzie tego dużo więcej. To co mogę jedynie zrobić to zachęcić Was do tej szkoleniowej perełki, a Ci co mnie znają wiedzą, że nie polecam byle czego i, że w Projekt Masaż nie ma kiepskich warsztatów i kursów. 

Żeby nie być gołosłownym zostawiam Was z trzema materiałami, gdzi po kolei kamil zaprezentuje jak badać poszczególne odcinki kręgosłupa: szyjny, piersiowy i lędźwiowy. Łącznie to około 90 minut materiału, do bólu merytorycznego, ale przystępnie wytłumaczonego.

Klinknij w intersujący Cię obrazek, a od razu zostaniesz przekierowany do badania poszczególnej częsci ciała. Jeżeli chcesz pojechać ciągiem to TUTAJ masz link do całej playlisty.

Musicie przyznać, że wszło to nieźle. Oczywiście jest to jedynie cześć diagnostyczna. W planach mamy nagrania rozwiązań i leczenia poszczególnych problemów zaproponowabych przez Kamila, jednak to na pewno trochę potrwa. Jeżeli jesteś fizjoterapeutą, masażystą, bądź studentem tych kierunków a dodatkow jesteś strasznie niecierpliwy to zapraszamy na Terapię Dysbalansu Kręgosłupa.

Patryk Sobotka

Podobne wpisy

9-09-2020

Celny strzał w kolano – skąd ten upiorny dźwięk i jak to naprawić?

24-24-2020

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa

6-06-2020

Dołącz do grona świadomych terapeutów! Jest nas już 270.

26-26-2020

Nasz największy i najtrudniejszy projekt. Stań się jego częścią.