KRĘGOSŁUP WSPIERA CIEBIE, TY WSPIERAJ HOSPICJUM

​​​​​​​​​​​Jeśli czytasz ten wpis, to najpewniej fascynuje Cię praca z ludzkim ciałem. Fizjoterapia, masaż, inne metody leczenia zachowawczego to Twoja codzienność. Jako terapeuci mamy niesamowitą możliwość pomagać ludziom z problemami bólowymi jako specjaliści pierwszego kontaktu!

Niestety, nie każdy może skorzystać z benefitów naszej pomocy. Są na tym świecie ludzie, którzy codziennie zmagają się z poważnymi problemami i przebywają w ośrodkach, którym zwyczajnie brakuje środków na leczenie. Dlatego postanowiliśmy zorganizować akcję charytatywną „Kręgosłup wspiera Ciebie, Ty wspieraj hospicjum”. Na czym ona polega i dlaczego warto się do niej włączyć:

1. My ze swojej strony zobowiązujemy się przygotować dla Ciebie wartościowy webinar o pracy w obrębie kręgosłupa lędźwiowego, na którym przedstawimy zarówno treści teoretyczne, jak i praktyczne. Jeśli znasz już naszą działalność, to wiesz, że będzie naprawdę syto i nakarmimy Twój głodny wiedzy umysł do pełna!

2. Twoim zadaniem będzie jedynie wesprzeć dowolne hospicjum na terenie Polski. Wpłatą minimalna to 100zł, oczywiście możesz się nie ograniczać, w tym przypadku im więcej tym lepiej! Ty wybierasz ośrodek, samodzielnie robisz przelew, a nam wysyłasz jedynie potwierdzenie przelewu i informację o tym, na który ośrodek przekazujesz swoją darowiznę.

My na podstawie Twojego zgłoszenia wysyłamy do Ciebie link do zapisu na webinar i widzimy się na żywo 7 Maja, w czwartek o godzinie 18:30 za pośrednictwem Twojego telefonu czy komputera. Całość potrwa około półtorej godziny, będziesz mieć możliwość zadawania pytań, weź więc coś do pisania, bo będzie się działo!

Czekamy na Twojego maila: projektmasaz@gmail.com

 

Spontaniczne nagranie dotyczące akcji: KRĘGOSŁUP WSPIERA CIEBIE, TY WSPIERAJ HOSPICJUM

 

Co mamy w planie webinaru?

Wygląda to ciekawie, prawda? Także zrób coś dobrego dla innych, a my zrobimy coś dobrego dla Ciebie. Do zobaczenia na webinarze!

 

Pozdrawiamy,

Maciej & Patryk

Podobne wpisy

9-09-2020

Celny strzał w kolano – skąd ten upiorny dźwięk i jak to naprawić?

24-24-2020

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa

6-06-2020

Dołącz do grona świadomych terapeutów! Jest nas już 270.

26-26-2020

Nasz największy i najtrudniejszy projekt. Stań się jego częścią.