NEURO-BARK - zapis live. Jak przygotować się do szkolenia?

To co się aktualnie dzieje jest NIE-SA-MO-WI-TE! A wszystko dzięki naszej szybkiej reakcji i Waszemu zaufaniu do nas. Całkiem niezły ten nasz związek ;) Teraz, jak nigdy wcześniej, widzimy jak bardzo nadajemy na tych samych falach i mamy podobne priorytety w wizji pracy terapeuty.  

W marcu nic nie zapowiadało tego, co jest dziś. Ani na świecie, ani w Polsce, ani również w naszej firmie. W drugiej połowie marca z racji znacznie większej ilości czasu wolnego padł pomysł na stworzenie dużego, konkretnego i jedynego w swoim rodzaju szkolenia online. Padło na bark oraz na neurofizjologię. Szybki szkic ramowy szkolenia. Kilka dat, deadline, konsultacje, burze mózgów. Następnie skrupulatna praca nad szczegółowym planem szkolenia, jego podział i cały proces jego realizacji. Następnie nagrania, nagrania i jeszcze raz nagrania, w końcu 110 filmów samo się nie stworzy! W międzyczasie przedsprzedaż, sprzedaż, webinary, live, filmy promocyjne, posty i mamy praktycznie 300 uczestników! Ta liczba przeszła nasze oczekiwania, a może przejdzie jeszcze bardziej, bo przecież jutro mamy ostatni dzień sprzedaży i zapewne ktoś się jeszcze skusi! W końcu z NEUROBARKIEM wracamy dopiero jesienią...

Jeżeli temat Was interesuje, to wszystko jest w nagraniu wczorajszego LIVE.

 

 

Ze szczegółami mówimy tam, dlaczego ten kurs będzie tak dobry, skąd wzięła się inspiracja, czego można się spodziewać, jak będzie wyglądał egzamin i dlaczego wybraliśmy taki sposób nauki dla przyszłych kursantów.

W filmie poruszyliśmy temat literatury, z jakiej korzystamy, tworząc ten kurs. Będzie ona idealna również dla Ciebie, jeżeli chcesz się dobrze do niego przygotować. Nie jest to lektura obowiązkowa, bo potrzebne do zrozumienia informacje przekazujemy w trakcie kursu, aczkolwiek poszerzenie informacji z podstaw neurofizjologii i anatomii zawsze pomaga wyciągnąć jeszcze więcej ze szkolenia. Także jeszcze w najbliższym tygodniu warto sobie przyswoić następujące zagadnienia: 

1. Jak powstaje ból? Neurofizjologia bólu dla początkujących - Zbigniew Żylicz, Małgorzata Krajnik. 

2. Odruch ucieczki, odruch na rozciąganie, odruchy autonomiczne: 


3. Anatomia funkcjonalna obręczy kończyny górnej 


Wiemy, że przeanalizowanie całości tych materiałów to zadanie na lata, a nie dnie, ale najważniejsze jest przyswojenie wiedzy na temat: 

Także warto zrobić solidne notatki i widzimy się już za tydzień w pierwszym module! 

 

Tutaj możesz zapoznać się z całą ofertą szkolenia NEURO-BARK.

 

Natomiast z racji tego, że część pytań się cały czas powtarza, to mamy dla Was małe FAQ.

Czy studenci mogą brać udział w szkoleniu?

Kurs ten skierowany jest do fizjoterapeutów, masażystów, lekarzy, w tym do uczniów i studentów tych kierunków, a także do innych specjalistów pracujących z ludzkim ciałem.

 

Czy to szkolenie poprawi moje wyniki terapeutyczne?

Zagwarantować Ci tego nie możemy, gdyż wszystko zależy od Ciebie, od Twojej głowy i Twoich rąk. Na pewno możesz liczyć na solidną dawkę wiedzy. Jeśli tylko będziesz chciał ją przećwiczyć i później praktykować, może to znacznie zwiększyć skuteczność Twojej pracy.

 

Kiedy rozpoczyna się kurs i jak długo trwa?

Kurs rozpoczyna się 24.04.2020, a dostęp do platformy dostaniesz do tygodnia przed rozpoczęciem kursu. Program trwa 8 tygodni i jest zakończony egzaminem.

 

Jak długo mam dostęp do szkolenia?

Dostęp do materiałów masz przez rok od dnia rozpoczęcia programu. Do szkolenia będziesz mógł wrócić w każdej chwili w tym okresie. Również możesz obejrzeć to szkolenie dopiero w wakacje, jak już będzie po wszystkim. Jednak zachęcamy Cię, aby przejść cały program razem z nami w regularnych tygodniowych blokach. Wtedy najwięcej się nauczysz, a my będziemy mogli Ci w tym pomóc.

 

Czego potrzebuję, aby wynieść z kursu jak najwięcej?

Potrzebujesz podążać za naszymi krokami. Pokażemy Ci wszystko od A do Z. Ważne, abyś był z nami przez całe 8 tygodni.

 

Czy dostanę cały kurs od razu?

Nie. Zaczynamy 24.04.2020 i od tego dnia materiały według programu będą się pojawiać raz w tygodniu, w każdy piątek o 17:00.

 

Co jeżeli mam z czymś problem lub coś jest dla mnie niejasne?

Napisz na adres email: projektmasaz@projektmasaz.plDo zobaczenia 24 kwietnia :)
Patryk i Maciek

 

Podobne wpisy

9-09-2020

Celny strzał w kolano – skąd ten upiorny dźwięk i jak to naprawić?

24-24-2020

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa

6-06-2020

Dołącz do grona świadomych terapeutów! Jest nas już 270.

26-26-2020

Nasz największy i najtrudniejszy projekt. Stań się jego częścią.