Nowy gabinet fizjoterapii w Warszawie! Tak wygląda nowoczesna fizjoterapia - Projekt Masaż.

Projekt Masaż - Warszawa Włochy, zapisz się już dziś!
(recepcja gabinetu - 669443106)

Jak my się za coś bierzemy, to bierzemy się konkretnie! Wzięliśmy się konkretnie za promocję fizjoterapii na szeroką skalę, promujemy diagnostykę funkcjonalną - zawsze staramy się dojść do przyczyny Twoich problemów - i dajemy Ci możliwość pracy z najlepszymi fizjoterapeutami, jakich znamy! Z pasjonatami, którzy o swojej profesji i zainteresowaniach mogliby opowiadać godzinami, a ich wiedza nie jest standardowa i oklepana. Żaden z nas, pracujących w Projekt Masaż nie ma gotowych protokołów postępowania dla danej jednostki chorobowej, dla danego problemu, bo takie po prostu nie istnieją! Zawsze, do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Konkretny wywiad, badanie postawy, czasami analiza chodu, testy ortopedyczne, neurologiczne i wiele innych trudnych określeń dotyczących diagnostyki. Jeżeli do tej pory nikt Ci jeszcze nie pomógł, albo chcesz trafić do odpowiednich ludzi na odpowiednim miejscu to PROJEKT MASAŻ jest naprawdę dobrym miejscem. 


Gabinet Projekt Masaż - Warszawa Włochy, Kleszczowa 16

 

Być może trafiłeś już kiedyś na warszawski Mokotów, bo tam znajduje się jeden z naszych gabinetów. Teraz oferujemy Ci możliwość skorzystania z terapii również w kolejnej lokalizacji WARSZAWA WŁOCHY! A jak wiadomo, nowe oznacza lepsze - tak przynajmniej zwykło się uważać w naszym społeczeństwie. Sprawdź sam! Serdecznie zapraszamy Cię na konsultację i terapię do nowego gabinetu. Tym bardziej że do zaoferowania mamy naprawdę dużo!

 

Pomagamy w:

 

Jeżeli interesują Cię metody pracy, jakie wykorzystujemy w swojej pracy to przede wszystkim korzystamy z:

Spodobała Ci się nasza oferta? Zadzwoń i umów się na wizytę do naszych fizjoterapeutów - 669443106

Cena godzinnej wizyty - 120 zł

 

My i Ty przeciwko Twojemu problemowi!

Jak widzisz, zakres naszych usług, jak i metody pracy, jakimi się posługujemy, jest szeroki i naprawdę możesz nam zaufać. Wspólnymi siłami jesteśmy w stanie zdziałać naprawdę dużo! Prawdopodobnie dobrą opcją byłoby, abyś poznał nasz zespół, zanim zobaczymy się w gabinecie, dzięki temu juz na pierwszej wizycie będzie nam się rozmwiało lepiej i łatwiej będzie zbudować zaufanie niezbędne w rehabilitacji. 

Nasi fizjoterapeuci:

Piotr Baćmaga

Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Uzależniony od ciągłego poszerzania swojej wiedzy z zakresu biomechaniki, anatomii i fizjologii człowieka. Aktywność fizyczna i sporty siłowe to jego pasja. Zdobyte doświadczenie przekłada na edukację i pracę z pacjentami. W swojej praktyce pracował z zawodnikami z brazylijskiego jiujitsu, trójboistami oraz kulturystami. Jako terapeuta specjalizuje się w skutecznym diagnozowaniu źródła dysfunkcji i leczeniu dolegliwości bólowych, co daje pacjentowi natychmiastowy efekt. Piotr wykorzystuje różne metody takie jak: terapia manualna tkanek miękkich, terapia nerwowo-mięśniowa czy pinoterapia.

 

Filip Dragan

Fizjoterapeuta i technik masażysta, absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. W swojej pracy stara się przede wszystkim zrozumieć zróżnicowane podłoże problemów pacjenta. Dzięki temu nie tylko leczy objawy, lecz także przyczyny schorzenia. Stawia również na budowanie świadomości na temat zdrowego stylu życia. Główne metody pracy Filipa to: terapia nerwowo-mięśniowa, pinopresura, masaż tkanek głębokich i igłoterapia. Poza pracą w gabinecie współpracuje z Akademią Victorii Sulejówek w zakresie przygotowania motorycznego. W wolnych chwilach uwielbia podróżować i grać w piłkę nożną.

 

Maciej Szumielewicz

Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji. Fizjoterapię traktuje jak pasję i nie wyobraża sobie życia bez niej.  W swojej pracy wykorzystuje techniki terapii manualnej, pinopresury, masażu tkanek głębokich, terapii nerwowo-mięśniowej, manipulacji stawowych. Nieustannie dąży do tego, aby się rozwijać, poszerzając swoją wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne. Wolny czas przeznacza głównie na aktywność fizyczną i czytanie książek branżowych. 

 

Patryk Sobotka


Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, spełniający się fizjoterapeuta z 9-letnim doświadczeniem w indywidualnej pracy z pacjentami bólowymi, neurologicznymi i ortopedycznym. Od 5 lat prowadzi własną praktykę fizjoterapeutyczną i współtworzy markę „Projekt Masaż”. W swojej pracy stara się rozpatrywać każdy przypadek całościowo, dobierając do tego konkretną metodę terapeutyczną i wiedzę zdobytą na setkach godzin kursów i szkoleń. Wykorzystuje szeroki wachlarz technik: terapię manualną, techniki wisceralne, neurologię stosowaną w tym terapię nerwowo-mięśniową oraz masaż tkanek głębokich. Od kilku lat także instruktor takich szkoleń jak terapia nerwowo-mięśniowa i masaż tkanek głębokich. Jako fizjoterapeuta i przedsiębiorca łączy te dwa światy w jedną spójną całość, co daje mu niesamowitą satysfakcję. W wolnym czasie miłośnik obcowania z naturą, sportów zimowych i windsurfingu.

 

Maciej Duczyński


Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W jego pracy najważniejszy jest człowiek i to jemu poświęca najwięcej uwagi. Interesuje go zarówno ludzka natura, szeroko pojęte zdrowie, fizjologia, jak i aspekty emocjonalne i duchowe, których nie sposób traktować z osobna. Najczęściej pracuje z pacjentami skarżącymi się na rozmaite dolegliwości bólowe - kręgosłupa, kolan, barków i całego narządu ruchu jak również bole brzucha, głowy, a także zaburzenia trawienia, przewlekły stres i zmęczenie oraz problemy ze snem. Pracuje również z osobami aktywnymi fizycznie, zarówno na poziomie amatorskim, jak i zawodowym. Ukończył studia doktoranckie w zakresie fizjoterapii i fitoterapii. W gabinecie Projekt Masaż zajmuje się leczeniem z wykorzystaniem subtelnych i holistycznych form terapeutycznych, przede wszystkim opartych na neurologii funkcjonalnej, kinezjologii stosowanej i metodach odruchowych. Czas poza gabinetem poświęca głównie na aktywność fizyczną - biegi górskie, treking i kalistenikę.

Widzimy się w gabinecie!

Już wstępnie nas poznałeś, wiesz, gdzie przyjmujemy, jakimi metodami pracujemy oraz w jaki sposób można się do nas zapisać. Dodatkowo podoba Ci się nasza filozofia pracy i interesuje Cię dojście do istoty problemu, a nie jedynie chwilowe zaleczenie dolegliwości bólowych. Właśnie na takiego pacjenta czekamy! Jeśli jeszcze się wahasz, na zachętę oferujemy obniżkę cen! Na dobry start cena godzinnej konsultacji wraz z terapią w nowym gabinecie na Włochach rozpoczyna się od 120 zł. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej fizjoetrapeutycznej działalności, to znajdziesz nas w następujących miejscach.

Pozdrawiamy Serdecznie 
Ekipa Projekt Masaż, Warszawa Włochy
 

 

 

 

Podobne wpisy

9-09-2020

Celny strzał w kolano – skąd ten upiorny dźwięk i jak to naprawić?

24-24-2020

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa

6-06-2020

Dołącz do grona świadomych terapeutów! Jest nas już 270.

26-26-2020

Nasz największy i najtrudniejszy projekt. Stań się jego częścią.