Konferencja „Praktycy Praktykom” - FAQ

Już w pierwszych dniach czerwca spotkamy się w Warszawie na konferencji „Praktycy Praktykom”, którą postanowiliśmy zorganizować, by podzielić się swoimi spostrzeżeniami co do pracy z pacjentami w naszych gabinetach. Chcemy pokazać Wam różne modele terapeutyczne, a wszyscy mówcy, którzy przedstawią swoje tematy są praktykami, którzy regularnie przyjmują pacjentów (od rana do wieczora:)). Dlatego możecie liczyć na dwa dni wypełnione bardzo praktycznymi radami, technikami i indywidualnym spojrzeniem na fizjoterapię i masaż. 

Miejsce: Warszawa, Miłobędzka 17, Projekt Masaż

Data: 3-4 czerwiec 2017

Zapisy: www.praktycypraktykom.pl

W razie pytań:

 

Dziś chcemy odpowiedzieć na najczęstsze pytania jakie pojawiają się w związku z samą konferencją:

Q: Czego dowiem się na wykładach? 

A: Każdy z sześciu mówców przedstawi temat oparty o własne doświadczenia w pracy gabinetowej. Zamiast suchej teorii którą trudno przełożyć na działanie, możesz liczyć na przekazanie autentycznej wiedzy popartej praktyką. 

Q: Czy muszę brać udział w dwóch dniach wydarzenia?

A: Nie koniecznie, choć dwa dni to najlepsza opcja. Możliwe jest wzięcie udziału w dniu wykładowym (sześć wykładów), bądź w dniu wykładowym i warsztatowym. Tematy z warsztatów są uzupełnieniem tematyki wykładów, stąd warto pomyśleć o opcji dwóch dni.

Q: Czy mogę wziąć udział we wszystkich trzech warsztatach?

A: Niestety nie. Każdy z warsztatów to całodzienne szkolenie trwające siedem godzin zegarowych. Chcieliśmy, byś zaprezentowane i przećwiczone na warsztatach metody mógł śmiało zacząć wykorzystywać następnego dnia w swojej praktyce fizjoterapii i masażu. 

Q: Skąd taka cena konferencji?

A: Przede wszystkim chcemy uniknąć dużej ilości sponsorów i współpracy medialnej, co zazwyczaj ogranicza możliwości przeprowadzenia zajęć w takiej formie. W zamian za okazanie nam zaufania pod tym względem możesz liczyć na naszą szczerość, bez marketingowej otoczki. W cenie konferencji poza samą wiedzą i nowymi umiejętnościami otrzymasz również drukowane materiały szkoleniowe w formie skryptu z wykładów i części warsztatowej w której uczestniczysz. Cena zawiera również obiad, bufet kawowy oraz paczkę z gadżetami konferencyjnymi. 

Q: Czy każdy mówca prowadzi swój warsztat?

A: Niestety nie, podczas drugiego dnia konferencji możesz wybrać warsztat u jednego z trzech terapeutów: Justyna, Patryk i Maciek. Justyna zaprezentuje Ci jak wykorzystać taping elastyczny w pracy z kobietami w ciąży i po ciąży, Patryk pokaże jak zgodnie z zasadami Masażu Tkanek Głębokich pozbyć się problemu cieśni nadgarstka, a Maciek zaznajomi Cię z koncepcją Terapii Czaszkowo-Krzyżowej w pracy z dysfunkcjami górnego otworu klatki piersiowej. 

Szczegółowy plan konferencji:

 Zapisz się już dziś :) o ile plan wydarzenia cię zainteresował. Więcej o całym wydarzeniu znajdziesz na stronie poświęconej całej imprezie PRAKTYCY PRAKTYKOM

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Ekipa Projekt Masaż

Podobne wpisy

9-09-2020

Celny strzał w kolano – skąd ten upiorny dźwięk i jak to naprawić?

24-24-2020

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa

6-06-2020

Dołącz do grona świadomych terapeutów! Jest nas już 270.

26-26-2020

Nasz największy i najtrudniejszy projekt. Stań się jego częścią.