Bezpłatna wizyta u fizjoterapeuty i spotkanie z trenerem? Przyjdź na Dni Otwarte w Projekcie Masaż!

Zmagasz się z bólem lub dokuczają Ci inne dolegliwości? A może masz się całkiem nieźle, ale jesteś ciekawy w jakiej kondycji znajduje się Twoje ciało? Skorzystaj z profesjonalnej konsultacji zupełnie za darmo

Do Twojej dyspozycji oddajemy pełnych pasji fizjoterapeutów i wykwalifikowanego trenera personalnego. Umawiając się na wizytę, nie tylko skonsultujesz swój problem ze specjalistą, lecz także otrzymasz wskazówki do dalszego działania

 

Gdzie i kiedy?

Zapraszamy Cię już 5 i 6 stycznia na dowolnie wybraną godzinę. Czekamy na Ciebie od godz. 8 do 20 w gabinetach przy Bokserskiej 33 (Służew) oraz przy Kleszczowej 16 (Włochy). 

Podczas gdy coraz więcej miejsc ulega zamknięciu, nasze gabinety pozostają dla Ciebie otwarte. W czasie, gdy coraz trudniej o spotkanie ze specjalistą, postanowiliśmy pójść o krok dalej umożliwiając Ci skorzystanie z darmowego spotkania z naszymi fizjoterapeutami podczas jesiennych Dni Otwartych. 

Pacjenci umawiani są w odstępach czasowych umożliwiajacych dezynfejcję i ozonowanie pomieszczeń, dlatego trzeba zapisać się na konkretny termin. 

 

Jak się zapisać?

To bardzo proste! Możesz dokonać rejestracji telefonicznej dzwoniąc pod numer 516-624-398 (Służew) oraz 669-443-106 (Włochy).

 

Poznaj naszych terapeutów:

NATALIA - fizjoterapeutka 

Moje podejście pracy z pacjentami opiera się przede wszystkim na diagnostyce oraz zlokalizowaniu przyczyny problemu i dzięki temu wyeliminowaniu jego dolegliwości bólowych. Staram się patrzeć na pacjenta globalnie i umieszczać jego problem w szerszym kontekście. Zależy mi na edukowaniu i pogłębianiu świadomości pacjenta na temat jego zdrowia. Podczas terapii wykorzystuje techniki z zakresu terapii nerwowo-mięśniowej, terapii manualnej, masażu tkanek głębokich i terapii wisceralnej.

 

ARTUR - trener i fizjoterapeuta

W gabinecie stawiam duży akcent na pracę z ciałem poprzez ćwiczenia oraz naukę oddechu, co ma utrwalać rezultat terapii. Współpracując ze sportowcami chcę znać problemy, z którymi zmagają się w swojej dyscyplinie, dlatego też ukończyłem szkolenie instruktora trójboju oraz trenera przygotowania siłowego.

 

MACIEJ - fizjoterapeuta

Fizjoterapia to moja ogromna pasja, bez której nie wyobrażam sobie życia. W codziennej pracy z pacjentami wykorzystuję techniki terapii manualnej, pinopresury, masażu tkanek głębokich, terapii nerwowo-mięśniowej, manipulacji stawowych. Cały czas dążę do tego, aby dalej się rozwijać i nieustannie poszerzać swoją wiedzę, którą dzielę się chętnie z pacjentami.