Dlaczego niepromowanie fizjoterapii, szkodzi nam wszystkim?

Był taki okres, że sam miałem duże problemy ze swoim ciałem i zdrowiem. W sumie to teraz jak o tym myślę to cieszę się, że spotkało to mnie i to nawet z kilku względów. Oprócz tego, że przybliżyło mnie to do holistycznego modelu myślenia o zdrowiu, to zainteresowałem się kinezjologią. Jednak najważniejsze jest to, że zrozumiałem, że fizjoterapia jest genialną sptrawą, a fizjoterapeuci niedocieniają swojej pracy. Od tamtej pory zrozumiałem także, że dąrzenie do pełni zdrowia nigdy się nie kończy i wymaga ciągłej pracy ze swoim fizjoterapeutą. Ja takiego mam a Ty?


Teraz trochę o dzisiejszym LIVE

► Czy jako fizjoterapeuta sam korzystasz z fizjoterapii? Jeżeli nie to dlaczego inni mają to robić?

► Czy jesteś osobą sprawną, zdrową i pracujesz ze swoim problemami regularnie? Podchodzisz do swojego zdrowia holistycznie? Znasz siebie i swoje ciało? Jeżeli nie to nie licz na to, że pacjenci będa to robić.

► Sam nie wierzysz w fizjoterapię i jednocześnie narzekasz na to, że lekarze nie chcą znami współpracować? W mediach się o nas nie mówi i mało kto wie, co tak naprawdę potrafi dobry fizjoterapeuta.

► Chcesz, żeby fizjoterapeuci współpracowali i wzajemnie się wspierali, a nie pokazujesz, jak to robić swoim przykładem?

► Chciałbyś, aby ludzie wiedzieli co masz do zaoferowania i jednocześnie nie chcesz się im pokazać. A jak ktoś pyta się czym się zajmujesz to z trudem przychodzi Ci powiedzenie trzech interesujących zdań na swój temat?

Takie właśnie tematy poruszamy na dzisiejszym LIVE wspólnie z Krzysztofem Ochmanem :)

Mówiliśmy o:

https://neuroklub.pl (wspomniany NEURO KLUB)
https://youtu.be/LK4TGoEAuGA (podcast z Marcinem)
https://youtu.be/Pk2IXR-fOn4 (We are physios, to była kampania fb, ale macie YT)

Daj znać czy się podobało!

Podobne wpisy

9-09-2020

Celny strzał w kolano – skąd ten upiorny dźwięk i jak to naprawić?

24-24-2020

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa

6-06-2020

Dołącz do grona świadomych terapeutów! Jest nas już 270.

26-26-2020

Nasz największy i najtrudniejszy projekt. Stań się jego częścią.