Nasz największy i najtrudniejszy projekt. Stań się jego częścią.

Wiosnę 2020 uznajemy za jeden z bardziej pracowitych okresów funkcjonowania naszej działalności. Może nie każdej jej odnogi, bo przecież gabinety w 99% stały, szkoleń stacjonarnych nie było i w sumie tak naprawdę moglibyśmy usiąść i liczyć koszty najmu naszych przestrzeni odejmując kolejne tysiące od naszej poduszki finansowej. Jednocześnie nie licząc na zarobek przez najbliższe tygodnie czy nawet miesiące. Jednak to nie w naszym stylu.

Znacie nas, więc zapewne wiecie, że uwielbiamy nowe wyzwania, nowe projekty i innowacje. Już od dawna myśleliśmy o wielu internetowych projektach, ale coś stało na przeszkodzie. Albo nie było czasu, albo uważaliśmy, że nasz świat, nasze środowisko nie jest na to gotowe, bo przecież cała fizjoterapia, edukacja i kształcenie powinno się odbywać stacjonarnie i wszystko co online jest gorsze i skazane na niepowodzenie. Zapewne znasz te teksty.

Tegoroczna wiosna była dla nas tak jakby małym prezentem, dzięki któremu zwolniliśmy i mogliśmy zacząć budować kompletnie inną gałąź naszej firmy. Całą poświęconą edukacji online. Był to idealny czas, ponieważ praktycznie każda firma szkoleniowa zaczęła tworzyć krótkie szkolenia i webinary, które jak się okazało mogą być równie wartościowe jak standardowe szkolenia. My jednak nie chcieliśmy kopiować koncepcji i wpadł nam do głowy pomysł ze znacznie większym szkleniem, które trwa nadal i kończy się dopiero w połowie czerwca. Więcej o Neuro-Barku możesz przeczytać TUTAJ. Aktualnie w kursie uczestniczy 350 osób i można powiedzieć, że jest to dla nas pewnego rodzaju sukces, gdyż jest to nasz pierwszy online’owy produkt. Prawdopodobnie więcej o nim wraz z wrażeniami kursantów napiszemy w niedalekiej przyszłości. Teraz natomiast chciałem napisać o czymś co rozpoczyna się lada dzień i jest naprawdę dużym wyzwaniem.

Temat Neuroklubu chodził nam po głowie już dwa lata temu. Już od dłuższego czasu myśleliśmy o miejscu, gdzie moglibyśmy produkować tak zwane materiały premium jedynie dla osób zainteresowanych naszym przekazem, przy których nie musielibyśmy nic ukrywać i moglibyśmy mówić to co uważamy, niespecjalnie koloryzując przekazywane treści. Samo mięso, same konkrety, a do tego nie tylko z dziedziny fizjoterapii.

Neuroklub postawiliśmy na trzech filarach, które według nas są kluczowe w prowadzeniu satysfakcjonującego miejsca, w którym dobrze by nam się żyło i pracowało. Osobiście nie wyobrażam terapeuty, który nie patrzy na swoich pacjentów holistycznie, biorąc po uwagę skomplikowane połączenia i powiązania mięśniowo-powięziowe, trzewne czy korelacje emocjonalne. Dodatkowo wiemy, że każdy problem jaki jest w nas będzie rezonował na naszych pacjentów, więc ciężko jest pomagać innym, kiedy my sami tej pomocy potrzebujemy. Problem jest jedynie taki, że nie zawsze o tym wiemy i zdajemy sobie z tego sprawę, ale o tym, kiedy indziej. Ciekawe jest to, że większość terapeutów prędzej czy później lądują na swoim. Nie tylko z powodów finansowych, ale także niezależności terapeutycznej, która w końcu pozwala im w pełni wykorzystać swój potencjał i wiedzę w pomocy swoim pacjentom i podopiecznym. I właśnie z takimi ludźmi chcemy tworzyć społeczność i chcemy wtórzyć dla nich materiały najwyższej jakości.

 

NEURO KLUB to miejsce, w którym dzięki otrzymanej od nas wiedzy, w zdrowy sposób rozwiniesz własny biznes. Dzielimy się doświadczeniem, niecodziennym podejściem do pacjentów oraz smykałką do przedsiębiorczości.

 

O Neuroklubie dowiesz się więcej TUTAJ.

Z racji tego, że nie lubimy rozmieniać się na drobne to Neuroklub tworzymy z myślą o stałych klubowiczach, którzy zdecydują odbyć z nami dłuższą, ale za to niezwykle satysfakcjonującą podróż po bycie lepszym i zdrowszym terapeutą prowadzącym swoją niezależną działalność, albo pracującym w miejscu, które wspiera Twój rozwój i Twoją samodzielność.

Dołączyć do klubu można jedynie w dniach 28 maja – 4 czerwca. Kolejna taka możliwość dopiero pod koniec roku. Nie pozwól, alby stracić 6 miesięcy solidnego rozwoju.

Jeżeli nie jesteś pewien czy Neuroklub jest dla Ciebie to zapisz się na nasz newsletter i daj nam chwilkę :)
Dodatkowo możesz wziąć udział w neurostreamie, który rozpocznie sprzedaż klubu. Startujemy w czwartek 28 maja o 19:30. Kliknij w LINK i zapisz się na stream.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Patryk 

Podobne wpisy

9-09-2020

Celny strzał w kolano – skąd ten upiorny dźwięk i jak to naprawić?

24-24-2020

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa

6-06-2020

Dołącz do grona świadomych terapeutów! Jest nas już 270.

19-19-2020

Kiedy efekty przerastają oczekiwania - czego się NIE spodziewałem po pracy na bliźnie!