Summer Camp by Projekt Masaż

Być może obiło Ci się o uszy, że w lipcu 2017 roku wystartowaliśmy z Summer Camp by Projekt Masaż. Było to nic innego jak wyjazd (wtedy akurat na Mazury) gdzie skumulowaliśmy dwa szkolenia: Masaż Tkanek Głębokich i Terapię Punktów Spustowych choć zahaczyliśmy kilka innych ciekawych tematów. Oczywiście na samym szkoleniu się nie skończyło. Były meczę w plażówkę, kajaki, wypad na baseny do Mikołajek, ogniska, integracje i niezwykle ciekawe nocne warsztaty. Jednym słowem nawet nie było się kiedy nudzić. Idea i klimat wyjazdu na tyle nam się spodobały, że postanowiliśmy również w tym roku zrobić coś podobnego, ale lepszego. W końcu mamy już pewne doświadczenie w tego typu imprezach i jesteśm po pierwszej edycji.

 

Film podsumowujący ostatni Summer Camp na mazurach.


W tym roku postanowiliśmy zorganizować dwa wyjazdy tego typu.

Pierwszy bardzo podobny jak ubiegły Camp. Masaż Tkanek Głębokich oraz Terapia Punktów Spustowych w roli głównej a do tego warsztaty nocą, ciekawostki kliniczne i integracja pełną gębą. Póki co nie wstawiamy wszystkich atrakcji, bo mamy jeszcze pół roku myślenia, jednak gwarantujemy, że się nie zawiedziesz.

Drugi kompletnie inny, bo w roli głównej Anatomia Palpacyjna i Diagnostyka. Ten natomiast przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla absolwentów Projekt Masaż, czyli osób, które już nas znają i wiedzą czego się spodziewać.

Oba wyjazdy łączy miejsce i będzie to Zagroda Ojrzanów w Ojrzanowie, około 40 km od Warszawy. Prowadzący, czyli Patryk (ja) i Maciek, czas trwania 8 dni i cena 3300 jeżeli zapiszesz się do końca stycznia, później cena troszkę wzrasta.

 

Krótki spacer po Zagrodzie Ojrzanów, można poczuć klimat przyszłego Campa.

Oba szkolenia przewidujemy na 26 osób i na dzień dzisiejszy pozostało nam jedynie po 8 miejsc na każe z nich a do szkolenia prawie 6 miesięcy... Jeżeli jesteś zaintersowany/a przyszłorocznym Summer Camp by Projekt Masaż to nie pozostaje nic innego jak sprawdzić w kalendarzu czy nie ma akurat niż ważnego w tym terminie (np swój ślub) i zapisać się poprzez stronę TUTAJ.

Masaż Tkanek Głębokich i Terapia Punktów Spustowych - 7-15 lipca 2018
Anatomia Palpacyjna i Diagnostyka - 21-29 lipiec 2018

Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać.

 

Pozdrawiam
Patryk  Sobotka

 

 

Podobne wpisy

9-09-2020

Celny strzał w kolano – skąd ten upiorny dźwięk i jak to naprawić?

24-24-2020

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa

6-06-2020

Dołącz do grona świadomych terapeutów! Jest nas już 270.

26-26-2020

Nasz największy i najtrudniejszy projekt. Stań się jego częścią.