Wakacje z Projekt Masaż czyli Summer Camp!

Wiosna się do nas nie spieszy, dlatego tym bardziej każdy z nas myśli o lecie, słońcu i wakacjach. Ponieważ zeszłoroczne nad wyraz nam się udały w związku z pierwszą edycją obozu Summer Camp to i w tym roku chcemy kontynuować tą tradycje i to nie w jednej, a w 2 odsłonach!

 

Zacznijmy od klasyki

7-15 lipca 2018 to czas na Summer Camp MTG + TPS (Masaż Tkanek Głębokich w ujęciu klinicznym i Terapia Punktów Spustowych), dla wszystkich, którzy chcą zacząć swoją przygodę z tymi technikami pracy i poprawić swoją skuteczność terapeutyczną w pracy z problemami tkanek miękkich. Poza nauką i praktyką, która jest dla nas priorytetem i 8h każdego dnia na sali szkoleniowej to minimum, nie zapominamy też o czymś dla ciała i ducha, w końcu jesteśmy na wakacjach! Na co możesz liczyć?
Czas na nowości!

21-29 lipca 2018 to coś zupełnie nowego, czas dla adeptów Masażu Tkanek Głębokich oraz innych naszych kursów, ale też dla wszystkich, którzy chcieliby wzbogacić swój warsztat o tematy Anatomii Palpacyjnej i Diagnostyki. Bardzo często od Was słyszymy, że jest to coś, czego praktycznie nie ma w czasie studiów, a co na pewno sprawi, że nabierzecie większej pewności, śmiałości no i przede wszystkim skuteczności w pracy z pacjentami)


Tak jak w przypadku klasycznego Summer Camp'a 8 godzin na sali szkoleniowej to minimum, a czas po zajęciach wypełnimy jak w przykładzie powyżej. O nudzie nie ma mowy. A po szkoleniu obiecujemy, że Wasza głowa będzie pełna pomysłów, a wzrost skuteczności terapeutycznej jest niemal pewny!
W obydwu przypadkach będzie nas gościć Zagroda Ojrzanów, czyli „to niesamowite, że takie miejsca są zaraz za granicami warszawy!”

Cena z każdego ze szkoleń obejmuje:

 

Kliknij TUTAJ i zapisz się na szkolenie.

Zapraszamy i mamy nadzieję do zobaczenia!

Ekipa Projekt Masaż

Podobne wpisy

9-09-2020

Celny strzał w kolano – skąd ten upiorny dźwięk i jak to naprawić?

24-24-2020

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa

6-06-2020

Dołącz do grona świadomych terapeutów! Jest nas już 270.

26-26-2020

Nasz największy i najtrudniejszy projekt. Stań się jego częścią.