Dołącz do grona świadomych terapeutów! Jest nas już 270.

Ostatnie neurostraem’y i live utwierdziły nas w przekonaniu, że to, co robimy oraz jakie kroki stawiamy, szczególnie te przy tworzeniu Neuro Klubu to dobry kierunek, nasz kierunek. Jeżeli widziałeś nasze ostatnie publikacje na żywo, to na pewno zauważyłeś, że nasz sposób przekazu treści i wartości, jakie za nami idą, zmieniły się i ukierunkowały. Postanowiliśmy mówić do tych, co chcą słuchać i cenią podobne wartości dotyczące zdrowia, pracy i terapii.

 

Czym jest Neuro Klub?

Jest to miejsce, w którym dzięki otrzymanej od nas wiedzy, w zdrowy sposób rozwiniesz własny biznes. Dzielimy się doświadczeniem, niecodziennym podejściem do pacjentów oraz smykałką do przedsiębiorczości.

postawiliśmy na trzech filarach, które według nas są kluczowe w prowadzeniu satysfakcjonującego miejsca, w którym dobrze by nam się żyło i pracowało. Mowa tutaj o holistycznym podejściu, byciu zdrowym terapeutą i swoboda w pracy. Osobiście nie wyobrażam terapeuty, który nie patrzy na swoich pacjentów holistycznie, biorąc pod uwagę skomplikowane połączenia i powiązania mięśniowo-powięziowe, trzewne czy korelacje emocjonalne. Dodatkowo wiemy, że każdy problem, jaki jest w nas, będzie rezonował na naszych pacjentów, więc ciężko jest pomagać innym, kiedy my sami tej pomocy potrzebujemy. Problem jest jedynie taki, że nie zawsze o tym wiemy i zdajemy sobie z tego sprawę, ale o tym, kiedy indziej. Ciekawe jest to, że większość terapeutów prędzej czy później lądują na swoim. Nie tylko z powodów finansowych, ale także niezależności terapeutycznej, która w końcu pozwala im w pełni wykorzystać swój potencjał i wiedzę w pomocy swoim pacjentom i podopiecznym. I właśnie z takimi ludźmi chcemy tworzyć społeczność i chcemy wtórzyć dla nich materiały najwyższej jakości.

 

Dlaczego warto być w Klubie?

Chcesz więcej szczegółów? Wejdz na stronę www.neuroklub.pl!

 

Jak dołączyć do Neuro Klubu?

Na dzień dzisiejszy jest nas ponad 270 osób! To wspaniałe, że tylu terapeutów zdecydowało się iść drogą, którą podążamy. Prawdopodobnie ta liczba jeszcze wzrośnie, ponieważ dostęp można zakupić do 7 czerwca do 23:59. Później jest to niemożliwe i okazja taka powtórzy się dopiero w grudniu/styczniu.

Zachęciliśmy Cię? Pod skórą czujesz, że nadajemy na podobnych falach i przyświecają nam te same wartości? Kliknij TUTAJ, wybierz pakiet dla siebie i  widzimy się niebawem!

Zapraszamy :)

Jako małą ciekawostkę powiemy Wam, że zdecydowanie warto przesłuchać najnowszych Neurofreaky -  Jak blizna robi z Ciebie dzbana! Oprócz ciekawej rozmowy z naszym klubowym ekspertem czeka na Ciebie prezent.

 

Eksperci z
Neuro Klubu :)
 

 

 

Podobne wpisy

9-09-2020

Celny strzał w kolano – skąd ten upiorny dźwięk i jak to naprawić?

24-24-2020

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa

26-26-2020

Nasz największy i najtrudniejszy projekt. Stań się jego częścią.

19-19-2020

Kiedy efekty przerastają oczekiwania - czego się NIE spodziewałem po pracy na bliźnie!